O Petře

Petra Visser praktikuje tradiční Ashtanga jógu asi 15 let. Získala od Manju Joise autorizaci učit první, druhou a třetí sérii aštanga jógy. Také pomáhá Manjuovi při workshopech a učitelských školeních v České republice a v Evropě.

Mateřství (Alexander 2016 a Cyril 2018) prohloubilo Petřiny znalosti jógy a s Manjuovým požehnáním začala zachycovat jeho jedinečnou jógovou moudrost do knihy ASHTANGA JÓGA V TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU.

Petra předává jógu s holistickým přístupem. Učí v Praze soukromé lekce, Mysore lekce, pořádá workshopy a asistuje Manjuovi na učitelských tréninzích. Když zajdete na její lekce, pocítíte trochu jiný přístup. Věnuje se studentům individuálně, stejně tak, jak se sama učila od svých učitelů Nancy Gilgoff a Manju P. Joise.

Petra vystudovala ekonomickou školu a dlouhá léta podnikala. Je certifikovaná EFT terapeutka, věnuje se Bachovým esencím, ayurvédě a v současné době studuje i astrologii. V době, kdy žila v Anglii, věnovala se dětem s mozkovou obrnou. Je také certifikovaná HLC 2 (Holistic Lifestyle Coach). Především je však matkou a ženou. Rodina je pro ni největší dar.